סדנאות גיבוש על בסיס ניגון מוזיקה מרחבי העולם

סדנאות גיבוש

על בסיס ניגון מוזיקה מרחבי העולם

סדנאות גיבוש של צלילי עולם המבוססות על מוסיקה, הן דרך מקורית ומשעשעת ליצור תקשורת ממקום חדש – באמצעות משחקי קצב פשוטים אנו יכולים ליצור מצב בו חברי הקבוצה צריכים לשתף פעולה על מנת לנגן שני מקצבים במקביל, או לבקש מחברי הקבוצה לצאת מתבניות הקצב הרגילות ולבטא את עצמם באופן חופשי וללא גבולות מצד אחד ומצד שני בתמיכה של כלל חברי הקבוצה. להרגיש מוביל ומובל זהו תרגיל בסיסי שניתן להשיג באמצעות דינאמיקה קבוצתית בתוך מעגל הקצב.

לסדנאות שלנו אנו באים עם מגוון רחב של כלי נגינה מרחבי העולם ומחלקים למשתתפים. במהלך סדנאות הגיבוש אנו משלבים ניגונים מרחבי העולם אליהם חברי הקבוצה יכולים להצטרף בשירה או תיפוף.. וכמובן שילוב של שירים מוכרים ואהובים שתמיד כיף לשמוע, לשיר ולנגן.

התחושה של לנגן ולשיר בחברותא תמיד מביאה את המשתתפים לראות את חברם לצוות באור חדש ומרענן, בנוסף חברי הקבוצה מרגישים אחדות ואתגר משותף להצליח במשימה – האתגר והרצון להצליח במשימה מביאים לחיבור וגיבוש בין חברי הצוות וגם לפורקן רגשי ושיחרור לחצים. אין סדנת גיבוש משלהבת יותר מלתופף יחד עם חברי הקבוצה בהנאה גדולה ועל הדרך להרוויח ערכים כמו: שיתוף פעולה, הקשבה, ביטוי אישי, מנהיגות ועוד ועוד..

הסדנאות מתאימות למי שמעוניין ב: סדנאות גיבוש לעובדים, סדנאות גיבוש צוות, סדנאות גיבוש לחברות, סדנאות גיבוש מנהלים, סדנאות גיבוש לבני נוער, סדנאות גיבוש לילדים ולכל מי שמעוניין להזמין סדנה לימי גיבוש עבור קבוצה של אנשים – אנחנו עושים את ההתאמות הנדרשות לפי הצורך ועושים גם את ההתאמות מבחינת הזמנים וסגנון סדנת הגיבוש, למי שמעוניין למשל בסדנאות לערב גיבוש, סדנה ליום גיבוש, סדנאות כיף לעובדים וכו'.

סדנת גיבוש מנהלים

הסדנה מאפשרת התבוננות על סגנונות ניהול
ומנהיגות השאובים מתוך עולם הניצוח המוסיקלי,
ומעלה למודעות טכניקות מגוונות לניהול אנשים
אל מול משימות דרך חוויה והנאה.

לפרטים נוספים >>

סדנת גיבוש ועבודת צוות

הסדנה מורכבת מרצף של פעילויות חווייתיות
המשלבות עבודה בזוגות וצוותיםתוך למידת
מקצבים שונים ושימוש במגוון רחב של כלי הקשה.
בין ההתנסויות השונות נשלב שיח קצר ולמידה.

לפרטים נוספים >>

סדנאות גיבוש

סדנאות גיבוש הן פעילות מבוקשת בקרב גופים פרטיים, חינוכיים, ציבוריים, עסקיים ואחרים. מטרתן העיקרית היא לאפשר לקבוצות של אנשים לשהות יחד באירוע המשלב תקשורת, הנאה, למידה ועוד. ניתן למצוא שלל נושאים שעליהם מבססים תכני סדנאות ובכלל זה עולם המוזיקה לגווניו. מוזיקה יוצרת קרבה בין אנשים, מהווה מכנה משותף רחב וכמובן מהנה מאוד ולכן, ישנן לא מעט סדנאות גיבוש אשר מוזיקה היא הנושא שלהן. "צלילי עולם" מציעה מגוון סדנאות תוכן ומופעים מוזיקליים באירועים שונים ולמגוון מסגרות.

סדנאות גיבוש – מקוריות ומהנות

סדנאות גיבוש  המבוססות על עולם המוזיקה נחשבות למשעשעות ומקוריות גם יחד. בעזרת המוזיקה ניתן לתקשר היטב בשלל פעילויות. ניתן לנגן בצוותא או בשני מקצבים במקביל. ניתן להשתלב בתוך קבוצה, לנגן באופן חופשי עם וללא גבולות, להוביל את האחרים להיות מובל ועוד. המנחה נותן את האות ובהתאם להנחיה נוצרת הדינאמיקה הפנימית ויוצאת לפועל. מארגני הסדנה מספקים כלי נגינה שונים נוחים לתפעול וחלקם מעניינים ומיוחדים ומגיעים ממקומות שונים בעולם. ניתן כמובן, לשלב גם שירה והקשבה למוזיקה שהיא תמיד מהווה גורם מרגיע וטוב לנפש. אין ספק שהפעילות גורמת לפרץ של שמחה, יצירתיות, הנאה, פורקן רגשי, שחרור לחצים וירידת מתח, להקשבה לחבר ולזולת, לקירוב לבבות ועוד. ערך מוסף הוא לימוד נושאים מוזיקליים שונים. כל אלו תורמים מאוד לגיבוש של קבוצות הומוגניות או אחרות.

סדנאות לקבוצות שונות

סדנאות אלו מיועדות לקבוצות מגוונות. הן מתאימות למנהלים בארגון גדול, למחלקה מסוימת בתוך חברה, לבני נוער ו/או לילדים ועוד. היתרונות של סדנאות אלו הן רבות. המשתתפים לומדים להכיר אחד השני במסגרת מהנה ולאו דווקא, סגורה ורשמית. כך גם מתבלטים אנשים שניתן אחר כך להיעזר בהם במשימות שונות ועוד. ניתן לבקש ולקבל סדנאות במסגרות שונות והמפיקים מחליטים על התכנים הרצויים בהתאם לבקשה, לצורך, לטעמם של המזמינים ועוד.

סדנאות עם תכנים מגוונים

"צלילי עולם" סדנאות תוכן ומופעים מוזיקליים עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירותי מוזיקה עשירים עם יחס אישי. ניתן למצוא אצלה מגוון של סדנאות, הרצאות ופעילויות מעשירות המותאמות ללקוחות מגוונים. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיע מלימוד והתמחויות בנושאים מוזיקליים שונים ולפעמים גם שילוב מתוך עולם הייעוץ הארגוני הם ישמחו לייעץ ולהעמיד את התשתית המעולה שהקימו לטובת כל לקוח.

סדנת גיבוש לעובדים

סדנת גיבוש לעובדים תורמת לקירוב לבבות ביניהם. היא מתבצעת במסגרת משוחררת במהלך יום כיף הכולל גם כיבוד ועוד. ניתן למצוא שלל נושאים מהנים ואחד המרגשים והמיוחדים בהם הינו עולם המוסיקה. הוא, כידוע, מדבר אל כולם וניתן להפיק ממנו פעילויות רבות ומהנות. "צלילי עולם" סדנאות תוכן ומופעים מוזיקליים עוסקת בתחום ואנשי הצוות שלה ישמחו לתת לכם מידע רלוונטי.

מוזיקלית, מקורית ומהנה

סדנת גיבוש לעובדים המבוססת על נושאים מוסיקליים הינה מרגשת ויוצרת ערך מוסף. ניתן להאזין למוזיקה, לשיר שירים אהובים, ללמוד על כלים וצלילים מגוונים, וכמובן, לנגן בצוותא. ניתן לבחור את אחד מהנושאים הללו או אחרים כמרכזיים ולשלב אחרים במינון מתאים. כל תוכנית תגובש סופית על פי צרכי המזמין ובקשתו. כך בהתאם להרכב המשתתפים, טעמם האישי הכללי, אהבותיהם ועוד. אחת הפעילויות האקטיביות והמהנות ביותר הינה נגינה בצוותא ורצוי על כלי נגינה המאפשרים ביטוי לכל אחד. תופים וכלי הקשה הם כאלו. ניתן לנגן יחד או בשתי קבוצות במקצבים מקבילים. ניתן לבחור מתופף מוביל המנהל את הקבוצה. עם זאת, ניתן לכל אחד חופש ביטוי בתיפוף עצמאי על פי המקצבים הפנימיים שלו. כך, שבסדנה מרוכזת אחד ניתן להשיג שיתופי פעולה, תחרות בריאה ומשעשעת, התבלטות ועוד. התוצאות הן יצירתיות, שמחה והנאה, פורקן רגשי, ירידת מתח ושחרור לחצים. בנוסף, הקשבה לזולת, קירוב לבבות ועוד.

סדנאות מגוונות

סדנאות אלו מיועדות לקבוצות מגוונות וניתן לשלב בהם לימוד על כלי נגינה, על צלילים, התפתחות ז'אנרים מוזיקליים ועוד. סדנת גיבוש לעובדים יכולה להתאים ותרום לקבוצות מנהלים בארגון גדול או בסניפיו, למחלקות הפועלות יחד בתוך מפעל וכדומה. כל אלו ילמדו להכיר אחד את השני טוב יותר בדרך לתפקוד יעיל בעבודה.

תכוונים מיוחדים

"צלילי עולם" סדנאות תוכן ומופעים מוזיקליים עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירותי מוזיקה עשירים עם יחס אישי. השירות כולל גם ייעוץ סבלני, הוספת תכנים מקוריים ועוד. ניתן למצוא אצלה מגוון של סדנאות, הרצאות ופעילויות מעשירות המותאמות ללקוחות מגוונים. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיע משירות מעולה לאורך השנים. הם ישרתו בשמחה כל לקוח.

סדנה לעובדים

סדנה לעובדים נועדה ליצירת ערך נוסף עבורם. היא משרתת את המשתתפים אבל גם את המעסיקים. ניתן למצוא מבחר נושאים מרכזיים לסדנאות גיבוש אלו ואחד מהם הינו בתחום המוזיקה. המוזיקה לסוגיה היא מהנה ומעשירה. היא יכולה לשמש כלי בעזרתו מציפים נושאים שונים בהווי של הצוות, הקשבה, שיתוף פעולה, מנהיגות, ועוד. ניתן לעשת בה שימוש רב ומועיל ובמישורים שונים בתור כלי מקרב ויוצר תקשורת. "צלילי עולם" סדנאות תוכן ומופעים מוזיקליים עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע מפורט.

 סדנה לעובדים – מהנה ומגבשת

סדנה לעובדים תורמת מאוד להווי בחברה ולקשר בין העובדים לבין עצמם, וביניהם לבן ההנהלה.. סדנה יכולה לשמש כלי מעולה ללימוד נושא מסוים, אחרת הינה יוצרת גיבוש צוותי עובדים ויש שמטרתה  היא הנאה, ריגוש ועוד. ישנן סדנאות אשר הנושא המרכזי בהן הוא מוזיקה ולא בכדי. תמיד המוזיקה מעשירה את עולם המשתתף וגורמת לו להנאה מרובה. צריך, כמובן, לבחור את הנושא המתאים ביותר למשתתפים וכאן יכולים המארגנים לייעץ רבות לכל מתלבט. אחת מהסדנאות המבוקשות היא סדנה לעובדים אשר רגילים לשהות יחדיו ובכלל לאנשים הנמצאים שעות במוסדות פורמאליים. כך בעבודה, בבתי ספר ובמוסדות חינוך אחרים וכדומה. הבילוי המשותף במקום נבחר אחר או אפילו בכיתה עצמה מוסיף ומציף תכנים מיוחדים ושונים. כך ניתן, למשל, ליצור קבוצות תיפוף המנגנות יחד או במקצבים מקבילים. לבחור מתופף מוביל מתבלט, לאפשר לכל אחד לתופף עצמאית ועל פי רצונותיו ועוד. כך נוצרים שיתופי פעולה, זרימה בתוך מסגרת, תחרות בריאה ועוד.

יתרונות

סדנה מוזיקלית משותפת תורמת מאוד לגיבוש ואחווה בין העובדים. הפעילות הינה שמחה ועליזה, מעודדת יצירתיות, מסבה הנאה, תורמת לפורקן רגשי, לשחרור לחצים ולירידת מתח. בנוסף, להקשבה לחבר ולזולת ועוד.  סדנה לעובדים שהיא מוזיקלית נותנת לעובדים פסק זמן, והזדמנות להקשיב לשיר מיוחד או לשיר בצוותא. כל אלו פעילויות שעושות טוב לנפש. ניתן להזמין מגוון נושאים מוזיקליים והמארגנים יתאימו אותם להרכב המשתתפים, לצרכי המזמינים ולכל סיטואציה אפשרית.

מוזיקת עולם

"צלילי עולם" סדנאות תוכן ומופעים מוזיקליים עוסקת בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירותי מוזיקת עולם המלווים ביחס אישי ובייעוץ חשוב. ניתן להשתלב במגוון של סדנאות, הרצאות ופעילויות מעשירות. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר המגיע מלימודים, התמחויות והשתלמויות בנושאים מוסיקליים שונים. הם ישמחו להעמיד את התשתית המעולה שהקימו לטובת כל לקוח.

לפרטים והזמנות מלאו את הפרטים הבאים:

    רוצים להתייעץ? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
    לפרטים והזמנות מלא/י את הפרטים הבאים: