אחת הדרכים הטובות והמקוריות לערוך יום גיבוש מהנה לעובדים המסורים היא באמצעות עריכת סדנאות גיבוש. אלה יכולות להיות סדנאות מתחום הספורט, האמנות והיצירה, אך אין סדנה ייחודית כמו סדנת מוסיקה. המוסיקה מחברת בין סוגים שונים של אנשים. גם מי שאינו יודע לנגן בכינור או בפסנתר אוהב לשמוע מוסיקה טובה. ואיזו סדנה יכולה להיות מוצלחת יותר מסדנה מוסיקלית שבה לומדים לנגן בתוף ולהפיק מנגינה באמצעות עבודת צוות?

 

דוגמה לסדנאות גיבוש

 

למי מתאימות סדנאות גיבוש מוסיקליות

המוסיקה ידועה כגורם המאחד בין תרבויות שונות וסוגי אנשים שונים. אלה כמה דוגמאות לצוותים שבהם כדאי לארגן סדנת גיבוש מוסיקלית כדוגמת מעגלי מתופפים:

  • צוות רפואי – רופאים, אחיות ועובדים סוציאליים העובדים במרפאות ובבתי חולים מתרוצצים כל היום כדי להעניק את הטיפול הטוב ביותר לחולים הסובלים ממחלות שונות. הקשר בין העובדים במקומות עמוסי עבודה אלה מסתכם בשיתוף מידע מהיר לגבי חולה זה או אחר. לאנשי הרפואה לא נותר זמן ליצור קשרי עבודה אמיצים. משום כך, סדנאות גיבוש מוסיקליות יכולות לא רק להפיג מתחים, אלא גם לאחד בין העובדים.
  • עובדי חברה טכנולוגית – חברות הייטק וחברות טכנולוגיות מחולקות על פי רוב למחלקות ולצוותים. המחיצות השונות הנוצרות בין אנשי המכירות לאנשי שירות הלקוחות, למשל, או בין המתכנתים לאנשי השיווק אינם מאפשרים לעובדים להכיר זה את זה מקרוב. באמצעות פעילות כמו תיפוף משותף יוכלו כל עובדי החברה להכיר טוב יותר אחד את השני.
  • אנשי חינוך והוראה – בדרך כלל המורים מספיקים להתראות רק בהפסקות הקצרות בחדר המורים. בין כוס קפה אחת לשנייה מספיקים המורים להתעדכן בנעשה בכיתותיהם, אך לא מעבר לכך. מסיבה זו סדנאות גיבוש מוסיקליות יכולות לאחד בין המורים ולסייע בחיזוק הקשרי העבודה שלהם.

צלילי עולם – המקום לגיבוש מוסיקלי

הצוות של צלילי עולם ישמח לארגן עבור העובדים המסורים את סדנת התיפוף המושלמת. הנגנים המקצועיים מאמינים ביכולתה של מוסיקה טבעית לשחרר את הנפש ולרפא את הגוף. בצלילי עולם מציעים סדנאות תיפוף, הענקת כלים לטכניקות תיפוף שונות והיכרות עם סוגי התיפוף השונים. לדוגמה, העובדים יוכלו להכיר את המוסיקה האבוריג'ינית דרך נגינה בכלים מהטבע כמו אבנים או מקלות, או את הצלילים הייחודיים המאפיינים את המוסיקה ההודית.

לפרטים והזמנות
מלא/י את הפרטים הבאים:


רוצים להתייעץ? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
לפרטים והזמנות מלא/י את הפרטים הבאים: