לשבת במעגל ולתופף כמה פשוט וכייף, חוויה עתיקת יומין בת אלפי שנים שהחלה משחר ימי ההיסטוריה ובמגוון תרבויות שבטיות.

מעגל המתופפים זכה בשנים האחרונות ועדיין זוכה לפופולריות רבה במגוון אירועים ובאוכלוסיות שונות ולא סתם.

הערך המוסף של ישיבה בייחד ויצירת ניגון \ תיפוף משותף יוצר אצל המשתתפים תחושות ורגשות חזקים של אחדות, שיתוף, ביטוי אישי, פורקן ועוד ועוד..

אנו בצלילי עולם עוסקים במגוון רחב של פעילויות מוסיקה – מופעים, סדנאות, שיעורי מוסיקה וקבלות פנים מוסיקאליות.

בלא מעט אירועים שאנו עורכים אנו משלבים במהלך הסדנה \ מופע מעגל מתופפים חוויתי בו כל המשתתפים יושבים במעגל ויוצרים בייחד תיפוף משותף המבוסס על מקצבים שבטיים עתיקים מהמסורת האפריקאית, או המזרח תיכונית המפגש משלב בתוכו רצף של משחקי קצב פשוטים ונגישים לכולם ומהווה מרכיב משמעותי באירוע.

לצלילי עולם ניסיון של למעלה מ15 שנים בהעברת פעילויות מוסיקה ומעגלי תיפוף ואנו מנגישים את מוסיקת העולם למגוון רחב של אוכלוסיות בכל הגילאיים:

מעגל מתופפים לארגונים: צלילי עולם עוסקת בהעברת סדנאות מוסיקה לארגונים וחברות המבקשות להביא לארגון חוויה ושיפור ע"י שימוש במוסיקה, מעגל מתופפים הינו כלי משמעותי ומועיל ובטח מהנה בחוויה של עבודת צוות, סדנאות גיבוש, סדנאות למנהלים ועוד.

מעגל מתופפים במוסדות חינוך: ילדים ותופים חיבור טבעי ומתבקש התוף הינו כלי המאפשר חיבור מהיר המביא לתוצאות ללא צורך בניסיון קודם. אנו בצלילי עולם מעבירים סדנאות ומופעי מוסיקת עולם המשלבים מעגלי תיפוף בהמון מוסדות חינוך הסנאות לילדים מועברות בדרך חוויתית סיפורית ותיאטרלית המותאמת לשכבת הגיל.

מעגל מתופפים בגני ילדים: כבר בגיל הרך ההתלהבות של הילדים מתיפוף היא עצומה המביאה חוויה משמעותית ומהנה לגן הילדים. הילדים מתופפים בהלהבות חווים הרמוניה ותחושת אחדות ותו"כ לומדים להכיר תרבויות שונות משפרים את הקורדינציה וחווים תחושה של פורקן ושחרור.

מעגל מתופפים בבתי ספר: בכל גילאיי בית הספר הילדים נהנים להביא לידי ביטוי את יכולת הקצב הקיימת באופן טבעי אצל כל אחד ואחד מאיתנו, במהלך הסדנה הילדים לומדים מקצבים בסיסיים ואפילו לומדים לשלב מספר מקצבים במקביל.

מעגל מתופפים בחינוך המיוחד: ילדי החינוך המיוחד שמחים כל פעם מחדש להיפגש עם סדנאות המוסיקה של צלילי עולם ובעיקר אוהבים להשתתף במעגלי התיפוף שאנו עורכים. אנו באים עם מגוון רחב של כלי הקשה מכל מיני מקומות בעולם – תוף אפריקאי (דג'מבה) , דרבוקה, תופי מרים, קחון – כלי הקשה מספרד ועוד מגוון גדול של כלים מרתקים מרבי העולם.

לסיכום מעגל מתופפים זמין ונגיש לכל אחד ואחד מאיתנו הסדנאות מובנות בצורה הדרגתית בה כל אחד מוצא את הקצב הפנימי שלו ומביא אותו לקבוצה וכך מעצים את תחושת הבייחד תו"כ הבעה אישית.

אנו עורכים סדנאות בכל הארץ לכל הגילאיים ולוקחים חלק בימי גיבוש, פסטיבלים וימי שיא בית ספריים נשמח לראותכם בסדנאות המוסיקה של צלילי עולם

 

לפרטים והזמנות
מלא/י את הפרטים הבאים:


רוצים להתייעץ? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
לפרטים והזמנות מלא/י את הפרטים הבאים: