משחר ההיסטוריה אהב האדם ליצור צלילים ומנגינות בעזרת תיפוף על עצמים. משום כך, התוף הוא כלי הנגינה הקדום ביותר שאנו מכירים, והוא מלווה אותנו עד היום. גם בעידן שבו קיימים כלי נגינה חשמליים כמו גיטרה חשמלית או אורגן משמר התוף את הצליל המיוחד, ולכן מעגל מתופפים הוא אטרקציה אהובה על ידי רבים. באירועים שונים מתאספים מבוגרים וילדים כדי לתופף יחד וליצור מקצב ייחודי.

 

מעגל מתופפים בשחור לבן

 

מעגל מתופפים – להגביר את הקצב באירוע

מעגלי מתופפים מתאימים לאירועים רבים. אלה כמה מבין הנפוצים שבהם:

  • יום הולדת – בין אם אתם חוגגים יום הולדת 6 לילד העולה לכיתה א ובין אם 66 לקראת הפרישה לגמלאות, יצירת מעגלי מתופפים היא פעילות המחברת בין אנשים בכל הגילים. מבוגרים וילדים יושבים יחדיו במעגל גדול ומפיקים צלילי הקשה קצביים.
  • בר מצווה ובת מצווה – החלטתם להוציא את כל ילדי הכיתה לטיול בחיק הטבע? או שאתם מארגנים מסיבה באולם מפואר? כך או כך, פעילות כמו מעגל מתופפים מתאימה לפעילויות בחוץ ובפנים. כל שצריך לעשות הוא לפרוס שטיח, לארגן את התופים ולהזמין את כולם לתיפוף קבוצתי.
  • יום גיבוש – פעילות גיבוש לעובדים נועדה להוציא את העובדים מעוד יום שגרתי בעבודה ולהזכיר להם את היותם צוות באמצעות פעילות מהנה, משחררת ומגבשת. ומה יותר מגבש ממעגל מתופפים שכדי ליצור אותו נאספים כל העובדים – מנהלים ושכירים כאחד – כדי ליצור מוסיקה מופלאה.
  • חתונה – רוצים להפתיע את החתן והכלה במוסיקה מקורית ומרהיבה? מעגל המתופפים יכול להיות ליווי נהדר לחופה או פעילות מקורית הפותחת את שלב הריקודים ברחבה.

 

צלילי עולם – יוצרים מוסיקה עולמית

אם אתם מעוניינים להכיר את סוגי התיפוף הקיימים, צלילי עולם הוא המקום להתחיל בו את תהליך הלמידה. צוות הנגנים המקצועיים יכיר לכם את סוגי מוסיקה טבעית ושורשית החודרת אל הנשמה, כדי שתוכלו ליצור מעגל מתופפים איכותי. בצלילי עולם תיתקלו במוסיקה אפריקאית בעלת החיבור החזק אל האדמה והטבע, מוסיקה אבוריג'ינית שכדי ליצור אותה משתמשים המקומיים בכלי נגינה כמו דיג'רידו, אבנים לתיפוף ומקלות הקשה. כמו כן, אם לא הספקתם לטייל בהודו אחרי הצבא, צוות צלילי עולם יביא אותה אליכם בדמות מוסיקה הודית קלסית. 

לפרטים והזמנות
מלא/י את הפרטים הבאים:


    רוצים להתייעץ? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
    לפרטים והזמנות מלא/י את הפרטים הבאים: