יום גיבוש לצוות עובדים מיועד לעודד את העובדים ליצור קשרי עבודה טובים ולהוציא אותם לריענון לפני שהם שוקעים בעבודה השגרתית. סדנאות גיבוש לעובדים הן אחת הדרכים המקוריות לאחד בין כל העובדים. בעוד שבאירוע כמו מסעדה או מסיבת בריכה ניתן להיתקל בעובדים ביישנים המהססים לשתף פעולה, הרי שמדריכים מקצועיים בסדנת אמנות או סדנה מוסיקלית יוכלו לעודד השתתפות גם בקרב העובדים הספקניים ביותר.

 

סדנאות גיבוש לעובדים - תיפוף

 

סדנאות גיבוש לעובדים – כוחה של המוסיקה

כאשר מארגנים סדנת גיבוש לעובדים, מנהלים רבים מתלבטים לגבי סוג הסדנה המתאים ביותר. כי כאשר חלק מהעובדים אוהבים לעסוק בספורט ואחרים מעדיפים לעסוק באמנות, קשה לקלוע לטעם של כולם. לפיכך, הפתרון הטוב ביותר הוא סדנת תיפוף. אלה כמה יתרונות לסדנה מוסיקלית הכוללת מעגלי מתופפים:

  • להתחבר אל מוסיקה קדומה – התוף הוא כלי ההקשה הקדום ביותר, המקור לכלי מוסיקה מגוונים אחרים. משום כך, התופים מדברים אל מרבית האנשים, הם מזכירים להם את הימים הקדומים שבהם הסתובב האדם יחף ביער וצד בעלי חיים קטנים למאכל, ולכן משמשים כסדנת הגיבוש המושלמת עבור צוות העובדים.
  • לנגן יחד – אין דבר משחרר ומגבש יותר כמו ניגון בצוותא. אנחנו נהנים לראות צוות של נגנים מקצועיים שפשוט נהנה לנגן בלהקה. הדבר נכון גם לגבי עובדים שאין להם רקע בתיפוף. כל עוד יקבלו כלים והדרכה מקצועית, יוכלו העובדים לנגן יחדיו בהרמוניה במסגרת עריכת סדנאות גיבוש לעובדים.
  • לתופף בכיף – התוף הוא אחד הכלים המהנים ביותר לניגון מכיוון שהוא התגובה הטבעית של האדם לקצב. אנחנו מוצאים את עצמנו מתופפים על שולחן עץ כאשר אנו שומעים ברדיו מנגינה קצבית שמוצאת חן בעינינו. ולכן, מעגלי מתופפים היא סדנה שהעובדים יזכרו לאורך זמן.

צלילי עולם – הפעלות מוסיקליות

צלילי עולם הוא מקום המציעה לימודי תיפוף ועריכת סדנאות מעגלי תיפוף לכל הגילים. כאן תוכלו לארגן פעילות גיבוש בית ספרית או סדנאות גיבוש לעובדים המסורים המחפשים לצאת קצת מגבולות שגרת המשרד. המוסיקאים של צלילי עולם יוכלו לחשוף בפניכם את סודות התיפוף, ללמד אתכם טכניקות מקצועיות ולהכיר לכם תרבויות שונות. זוהי הזדמנות נהדרת לעשות היכרות עם סוגי מוסיקה מגוונים כמו מוסיקה ים תיכונית, מוסיקה אפריקאית או מוסיקה הודית וללמוד על סגנון התיפוף המיוחד של כל תרבות.  

לפרטים והזמנות
מלא/י את הפרטים הבאים:


רוצים להתייעץ? לחצו כאן ומלאו פרטיכם
לפרטים והזמנות מלא/י את הפרטים הבאים: